fbpx

Mebleb

Współpraca Hurtowa

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytanie, skontaktuj się z nami. Dzięki temu dokonasz właściwego zakupu, który naprawdę Cię uszczęśliwi.

100% dostępności towaru

Jesteśmy producentem i każdą ilość zamówionego towaru dostarczymy do Twojego klienta w Ciągu maksymalnie 7 dni roboczych. Z nami jesteś spokojny o dostępność towaru. Koniec z sytuacjami, gdzie klient kupi, a później będziesz się przed nim tłumaczyć, że towaru nie ma na magazynie.

Wszystkie produkty wykonujemy z płyt laminowanych, posiadających atest higieniczny. Meble mogą więc być sprzedawane do placówek publicznych np. szkół i szpitali. Na życzenie dostarczamy kopię certyfikatu. W produkcji korzystamy tylko z najnowszych maszyn i każdy element jest wykonywany przez nas. Towar zanim trafi do klienta przechodzi kontrolę jakości, co gwarantuje, że Twoi klienci otrzymają pełnowartościowy produkt.

My niezwłocznie wyślemy towar na wskazany adres. Do paczek nie dokładamy żadnych swoich ulotek, ani innych form reklamy. Danych Twoich klientów nie przechowujemy.

Dostawa Mebli

Przesyłki realizujemy do 7 dni roboczych. Dostarczamy bezpośrednio do Twojego domu, meble całkowicie zmontowane. Wystarczy ustawić w wybranym przez siebie miejscu i cieszyć się nowym meblem.

Wszystkie swoje przesyłki zabezpieczamy z najwyższą starannością, dodatkowo każda z nich jest objęta ubezpieczeniem OC. Dzięki temu każdy z naszych Klientów może być pewien otrzymania zamówionego towaru w stanie nienaruszonym.

Żadnego samodzielnego montażu
- robimy to za Ciebie

To co wyróżnia nas na rynku mebli, to fakt że do klienta dostarczamy w 100% złożony mebel, który wystarczy rozpakować i jest gotowy do użycia. Każdy towar starannie zabezpieczamy na czas transportu. Każdy przedmiot posiada indywidualne opakowanie oraz specjalne zabezpieczenia.

Bezpieczne dla Twojego dziecka
- Atest Higieniczny

Wszystkie produkty wykonujemy z płyt laminowanych firmy Pfleiderer, posiadających atest higieniczny. Meble mogą więc być sprzedawane do placówek publicznych. Na życzenie dostarczamy kopię certyfikatu. W produkcji korzystamy tylko z najnowszych maszyn i każdy element jest wykonywany przez nas. Towar zanim trafi do klienta przechodzi kontrolę jakości, co gwarantuje, że otrzymasz pełnowartościowy produkt.

Wsparcie posprzedażowe

W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie przyznanego Ci opiekuna, który odpowie na Twoje pytania.

Możesz wykorzystywać nasze zdjęcia i opisy produktów. Dodatkowo możemy zapewnić wsparcie w przypadku prowadzenia kampanii

Czasami zdarza się tak, że firma kurierska uszkodzi towar. W takich sytuacjach masz nasze wsparcie i w przypadku uszkodzenia danego elementu dajemy go gratis. Google Ads oraz Facebook Ads.

Kontakt

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytanie, skontaktuj się z nami. Dzięki temu dokonasz właściwego zakupu, który naprawdę Cię uszczęśliwi.

Prześlemy aktualny cennik hurtowy oraz katalog produktów.

Adres hurtowni

Polska ul. Daszyńskiego 55 42-400 Zawiercie