Współpraca

Hurt i Dropshipping

100% dostępności towaru
Jesteśmy producentem i każdą ilość zamówionego towaru dostarczymy do Twojego klienta w Ciągu maksymalnie 7 dni roboczych. Z nami jesteś spokojny o dostępność towaru. Koniec z sytuacjami, gdzie klient kupi, a później będziesz się przed nim tłumaczyć, że towaru nie ma na magazynie.

Jakość
Wszystkie produkty wykonujemy z płyt laminowanych firmy SWISS KRONO, posiadających atest higieniczny. Meble mogą więc być sprzedawane do placówek publicznych np. szkół i szpitali. Na życzenie dostarczamy kopię certyfikatu. W produkcji korzystamy tylko z najnowszych maszyn i każdy element jest wykonywany przez nas. Towar zanim trafi do klienta przechodzi kontrolę jakości, co gwarantuje, że Twoi klienci otrzymają pełnowartościowy produkt.

Wygodne składanie zamówień
Dostajesz od nas formularz zamówień, wystarczy wypełnić go elektronicznie i przesłać do nas na maila:

hurt@mebleb.pl

My niezwłocznie wyślemy towar na wskazany adres. Do paczek nie dokładamy żadnych swoich ulotek, ani innych form reklamy. Danych Twoich klientów nie przechowujemy.

Meble przesyłane w całości
To co wyróżnia nas na rynku mebli, to fakt że do klienta dostarczamy w 100% złożony mebel, który wystarczy rozpakować i jest gotowy do użycia. Każdy towar starannie zabezpieczamy na czas transportu. Każdy przedmiot posiada indywidualne opakowanie oraz specjalne zabezpieczenia.

Indywidualny opiekun
W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie przyznanego Ci opiekuna, który odpowie na Twoje pytania.

Udostępnienie materiałów reklamowych
Możesz wykorzystywać nasze zdjęcia i opisy produktów. Dodatkowo możemy zapewnić wsparcie w przypadku prowadzenia kampanii Google Ads oraz Facebook Ads.

Reklamacje
Czasami zdarza się tak, że firma kurierska uszkodzi towar. W takich sytuacjach masz nasze wsparcie i w przypadku uszkodzenia danego elementu dajemy go gratis.

Masz więcej pytań?

  • 516 530 664
  • hurt@mebleb.pl