O nas

Nasza firma od 2009 roku nieprzerwanie zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli.

Opierając się o nasze doświadczenie stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie wyjątkową kolekcję wysokogatunkowych mebli. Do produkcji naszych wyrobów używamy tylko najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jesteśmy nieustannie obdarzani zaufaniem przez klientów.

o nas sklep meblowy szafki na buty

Dokonując u nas zakupu wspierasz rozwój Polskiej marki mebli. Nie twierdzimy, że ogólnoświatowe koncerny meblowe produkują seryjnie towar bez dbałości o szczegóły i jakość, ale w przypadku naszych towarów możemy zagwarantować, że w ich wykonanie wkładamy maksimum staranności.

Do produkcji mebli wykorzystujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości materiały pochodzące od renomowanych firm:

– Kronopol,
– Blum,
– BRW,
– GAMET,
– SEVROLL.

Cel naszej działalności:

Celem naszej działalności jest wprowadzanie na rynek perfekcyjnie wykonanych mebli w możliwie jak najniższej cenie, tak by każdy mógł sobie pozwolić na jak najwięcej luksusu. Będąc naszym klientem otrzymujesz w całości zmontowany produkt, rozpakowujesz go, ustawiasz w wybranym miejscu i cieszysz się z jego użytkowania.

Dlaczego wysyłamy szafki w całości, a nie do samodzielnego montażu? Oczywiście najprościej wrzucić wszystkie elementy do pudełka i wysłać. Następnie otrzymujesz taki towar, wypakowujesz, wczytujesz się w niezrozumiałą instrukcję montażu i im dłużej ją czytasz tym bardziej narasta Twoja frustracja. Później okazuje się, że elementy nie pasują do siebie… więc teraz pomyśl ile to sprawia kłopotów. Będąc klientem powinieneś zostać obsłużony kompleksowo i dostać towar spełniający w pełni Twoje oczekiwania, dlatego już teraz masz możliwość skorzystać z oferty sprzedawcy, który naprawdę rozumie Twoje potrzeby i oczekiwania.

Oczywiście zawsze możesz spróbować przeglądać ofertę konkurencji. Natomiast jeśli cenisz sobie swój czas, oczekujesz wysokiej jakości towaru i chcesz zaoszczędzić swoje pieniądze to już teraz przejrzyj nasze produkty.

Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego mieszczącego się pod adresem:

Małopolskie
32-310 Klucze
ul. Zawierciańska 1