fbpx

F.A.Q - Pytania i Odpowiedzi

Gdy Potrzebujesz Pomocy

Czas realizacji zamówienia to 3-7 dni roboczych.

Dokładamy wszelkich starań by nasze przesyłki były odpowiednio zabezpieczone i przygotowane do transportu. Używamy specjalnych narożników ochronnych, wypełniaczy. Sprzedaż wysyłkową prowadzimy od długiego czasu, więc posiadamy bardzo wysokie doświadczenie w właściwym zabezpieczaniu swoich przesyłek. Ponadto wszystkie nasze przesyłki posiadają ubezpieczenie OC, czyli w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń należy sporządzić protokół z przewoźnikiem. Na podstawie protokołu wyślemy jeszcze raz uszkodzony element, na nasz koszt.

Koszty dostawy uzależnione są od wybranej formy transportu.
Aktualne dane można zobaczyć w koszyku podczas zamawiania towaru

Wszystkie ceny podane na w naszym sklepie są cenami brutto

Tak. Na dzień dzisiejszy oferujemy formy płatności dostępne dzięki serwisowi przelewy24.pl

Istnieje możliwość płatności za pobraniem. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcje w formularzu zamówienia.

Nasze meble wysyłamy w całości, dzięki czemu wystarczy je tylko ustawić w odpowiednim miejscu

Na każdy zakupiony towar w naszym sklepie udzielamy 12-mc gwarancji.

Każdy produkt można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania go, bez podania przyczyny zwrotu. Jedyny warunek to nienaruszony stan przedmiotu. Prosimy wówczas o poinformowanie nas o tym, iż zdecydowali się Państwo na zwrot podanie swojego nr konta bankowego, na które mamy dokonać zwrotu pieniędzy (zwrot pieniędzy obejmuje tylko wartość towaru, bez przesyłki). Przesyłkę należy wysłać bez opcji pobrania.

Wszystkie przesyłki należy otwierać w obecności przewoźnika i w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń, należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z nami. Na podstawie protokołu wysyłamy na własny koszt uszkodzony element. W przypadku stwierdzenia innych nieprawidłowości, które nie wynikały z transportu lub pojawiły się podczas użytkowania, prosimy o skontaktowanie się z nami. Wszystkie towary posiadają 12-mc gwarancję.

Dane kontaktowe

  • 508 529 199
  • meblebklucze@gmail.com
  • P.P.H.U. Mebleb Krzysztof Czerniak
    ul. Parkowa 49
    42-440 Giebło-Kolonia
  • pn-pt 9:00 - 16:00

Social Media