fbpx

Mebleb

Współpraca Hurtowa

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytanie, skontaktuj się z nami. Dzięki temu dokonasz właściwego zakupu, który naprawdę Cię uszczęśliwi.

ikea-2714998_1920

Hurtownia

mebleb

Producent mebli

Meble wykonane z dbałością o każdy szczegół i w 100% przyjazne dla zdrowia.
W oparciu o tę zasadę od ponad 10 lat produkujemy meble, bo wiemy czego wymagasz.

Nazwa

P.P.H.U. MEBLEB Krzysztof Czerniak

Doświadczenie

10 lat

NIp:

6371906057

Regon

241576503

Adres

PL 42-440 Giebło-Kolonia

Poznaj naszą ofertę hurt i dropshipping - Wybierz optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Urządzanie stylowego i niepowtarzalnego wnętrza to wyjątkowo trudne wyzwanie, które sprawia kłopoty nawet doświadczonym w tej dziedzinie osobom! W nowoczesnych sklepach dostępny jest co prawda duży wybór stylowych modeli mebli, takich jak praktyczne szafki na buty, ale większość z nich jest powtarzalna i nie zawsze gwarantują one jakość na wysokim poziomie. Co zrobić, aby urządzić wnętrze w niebanalnym stylu? 

Jesteśmy producentem i każdą ilość zamówionego towaru dostarczymy do Twojego klienta w Ciągu maksymalnie 7 dni roboczych. Z nami jesteś spokojny o dostępność towaru. Koniec z sytuacjami, gdzie klient kupi, a później będziesz się przed nim tłumaczyć, że towaru nie ma na magazynie.

Wszystkie produkty wykonujemy z płyt laminowanych, posiadających atest higieniczny. Meble mogą więc być sprzedawane do placówek publicznych np. szkół i szpitali. Na życzenie dostarczamy kopię certyfikatu. W produkcji korzystamy tylko z najnowszych maszyn i każdy element jest wykonywany przez nas. Towar zanim trafi do klienta przechodzi kontrolę jakości, co gwarantuje, że Twoi klienci otrzymają pełnowartościowy produkt.

My niezwłocznie wyślemy towar na wskazany adres. Do paczek nie dokładamy żadnych swoich ulotek, ani innych form reklamy. Danych Twoich klientów nie przechowujemy.

Przesyłki realizujemy do 7 dni roboczych. Dostarczamy bezpośrednio do Twojego domu, meble całkowicie zmontowane. Wystarczy ustawić w wybranym przez siebie miejscu i cieszyć się nowym meblem.

Wszystkie swoje przesyłki zabezpieczamy z najwyższą starannością, dodatkowo każda z nich jest objęta ubezpieczeniem OC. Dzięki temu każdy z naszych Klientów może być pewien otrzymania zamówionego towaru w stanie nienaruszonym.

To co wyróżnia nas na rynku mebli, to fakt że do klienta dostarczamy w 100% złożony mebel, który wystarczy rozpakować i jest gotowy do użycia. Każdy towar starannie zabezpieczamy na czas transportu. Każdy przedmiot posiada indywidualne opakowanie oraz specjalne zabezpieczenia.

W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie przyznanego Ci opiekuna, który odpowie na Twoje pytania.

Możesz wykorzystywać nasze zdjęcia i opisy produktów. Dodatkowo możemy zapewnić wsparcie w przypadku prowadzenia kampanii

Czasami zdarza się tak, że firma kurierska uszkodzi towar. W takich sytuacjach masz nasze wsparcie i w przypadku uszkodzenia danego elementu dajemy go gratis. Google Ads oraz Facebook Ads.

Płatności w naszym sklepie realizowane są za pomocą serwisu Przelewy24.
Serwis Przelewy24 to największy tego typu Agent Rozliczeniowy – prowadzi system autoryzacji i rozliczeń na podstawie decyzji Prezesa Narodowego Banku Polskiego Nr 1/2011 z dnia 1.04.2011 r. Działalność P24 jako Krajowa Instytucja Płatnicza podlega nadzorowi Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

Certyfikat SSL umożliwia szyfrowanie danych przesyłanych drogą elektroniczną pomiędzy Tobą a serwerem, co gwarantuje bezpieczeństwo. Szyfrowanie dotyczy np. informacji przesyłanych przez klienta sklepu gdy dokonuje zakupów.

Zabezpieczamy Państwa dane osobowe zgodnie z ustawą o RODO. Posiadamy aktualny i przejrzysty regulamin przeprowadzanych transakcji online oraz wdrożyliśmy nowoczesną zgodną z obowiązującymi przepisami politykę prywatności. Wszelkie ewentualne spory rozwiązujemy na korzyść klienta.

Najczesciej Wybierane

Legowisko / Kuweta

Szafka na buty

Wieszak na ubrania

Panel hurtowy B2b
dropshipping

Jeśli nie posiadasz konta, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytanie, skontaktuj się z nami. Dzięki temu dokonasz właściwego zakupu, który naprawdę Cię uszczęśliwi.

Prześlemy aktualny cennik hurtowy oraz katalog produktów.

Adres hurtowni

Polska ul. Daszyńskiego 55 42-400 Zawiercie